Os 28333 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Kostelec u Jihlavy | 0.00 | 15.27 | 2 | ||
Kostelec u Jihlavy masna | 15.28 | 15.28 | |||
Salavice | 15.32 | 15.32 | |||
Jezdovice | 15.34 | 15.34 | |||
Třešť | 15.39 | 15.39 | |||
Třešť město | 15.41 | 15.41 | |||
Hodice | 15.45 | 15.45 | |||
Sedlejov | 15.52 | 15.53 | 1 | ||
Mysliboř | 15.57 | 15.57 | |||
Telč | 16.02 | 16.04 | 3 | ||
Radkov | 16.11 | 16.11 | |||
Slaviboř | 16.14 | 16.14 | |||
Velký Pěčín | 16.17 | 16.17 | |||
Malý Pěčín | 16.19 | 16.19 | |||
Dačice | 16.24 | 0.00 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2009 platí od 14.12.2008 do 12.12.2009.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci