Os 28315 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Kostelec u Jihlavy | 0.00 | 13.09 | 2 | ||
Kostelec u Jihlavy masna | 13.10 | 13.10 | |||
Salavice | 13.15 | 13.15 | |||
Jezdovice | 13.17 | 13.17 | |||
Třešť | 13.22 | 13.22 | |||
Třešť město | 13.25 | 13.25 | |||
Hodice | 13.28 | 13.28 | |||
Sedlejov | 13.37 | 13.42 | 1 | ||
Mysliboř | 13.46 | 13.46 | |||
Telč | 13.52 | 13.53 | 3 | ||
Radkov | 14.00 | 14.00 | |||
Slaviboř | 14.03 | 14.03 | |||
Velký Pěčín | 14.06 | 14.06 | |||
Malý Pěčín | 14.09 | 14.09 | |||
Dačice | 14.13 | 14.20 | |||
Dačice město | 14.22 | 14.22 | |||
Urbaneč | 14.29 | 14.29 | |||
Peč | 14.34 | 14.34 | |||
Dolní Bolíkov | 14.38 | 14.38 | |||
Mutišov | 14.42 | 14.42 | |||
Slavonice | 14.51 | 0.00 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2009 platí od 14.12.2008 do 12.12.2009.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci