Os 27736 | |
Řazení vlaku: 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Zadní Třebaň | 0.00 | 22.08 | 1/2 | ||
Běleč | 22.14 | 22.14 | |||
Liteň | 22.18 | 22.21 | 2 | ||
Skuhrov pod Brdy | 22.26 | 22.26 | |||
Nesvačily | 22.29 | 22.29 | |||
Všeradice | 22.32 | 22.32 | |||
Vižina | 22.35 | 22.35 | |||
Osov | 22.39 | 22.39 | |||
Hostomice pod Brdy | 22.44 | 22.45 | 2 | ||
Radouš | 22.49 | 22.49 | |||
Neumětely | 22.52 | 22.52 | |||
Lochovice | 22.58 | 0.00 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2009 platí od 14.12.2008 do 12.12.2009.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci