Os 27725 | |
Řazení vlaku: 810 + Btax780 + 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Lochovice | 0.00 | 8.17 | 2 | ||
Neumětely | 8.23 | 8.23 | |||
Radouš | 8.25 | 8.25 | |||
Hostomice pod Brdy | 8.29 | 8.30 | 2 | ||
Osov | 8.34 | 8.34 | |||
Vižina | 8.38 | 8.38 | |||
Všeradice | 8.40 | 8.40 | |||
Nesvačily | 8.43 | 8.43 | |||
Skuhrov pod Brdy | 8.46 | 8.46 | |||
Liteň | 8.51 | 8.54 | 2 | ||
Běleč | 8.57 | 8.57 | |||
Zadní Třebaň | 9.02 | 0.00 | 1/2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2009 platí od 14.12.2008 do 12.12.2009.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci