Os 27722 | |
Řazení vlaku: 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Zadní Třebaň | 0.00 | 7.08 | 1/2 | ||
Běleč | 7.14 | 7.14 | |||
Liteň | 7.18 | 7.21 | 2 | ||
Skuhrov pod Brdy | 7.26 | 7.26 | |||
Nesvačily | 7.29 | 7.29 | |||
Všeradice | 7.32 | 7.32 | |||
Vižina | 7.35 | 7.35 | |||
Osov | 7.39 | 7.39 | |||
Hostomice pod Brdy | 7.44 | 7.45 | 2 | ||
Radouš | 7.49 | 7.49 | |||
Neumětely | 7.52 | 7.52 | |||
Lochovice | 7.58 | 0.00 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2009 platí od 14.12.2008 do 12.12.2009.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci