Vlak 27705 nemá zatím zpracované řazení |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Lochovice | 0.00 | 13.01 | 2 | ||
Neumětely | 13.08 | 13.08 | |||
Radouš | 13.11 | 13.11 | |||
Hostomice pod Brdy | 13.14 | 13.15 | 2 | ||
Osov | 13.20 | 13.20 | |||
Vižina | 13.25 | 13.25 | |||
Všeradice | 13.28 | 13.28 | |||
Nesvačily | 13.31 | 13.31 | |||
Skuhrov pod Brdy | 13.35 | 13.35 | |||
Liteň | 13.41 | 14.09 | 2 | ||
Běleč | 14.13 | 14.13 | |||
Zadní Třebaň | 14.20 | 0.00 | 1/2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2009 platí od 14.12.2008 do 12.12.2009.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci