Os 2770 | |
Řazení vlaku: 814.2 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Javorník nad Veličkou zastávka | 0.00 | 18.36 | |||
Velká nad Veličkou | 18.38 | 18.39 | 3 | ||
Louka u Ostrohu | 18.43 | 18.44 | |||
Lipov | 18.46 | 18.47 | 3 | ||
Blatnice pod Svatým Antonínkem | 18.51 | 18.51 | |||
Veselí nad Moravou | 18.57 | 19.13 | 3 | ||
Veselí nad Moravou-Zarazice | 19.16 | 19.16 | |||
Vnorovy | 19.18 | 19.18 | |||
Strážnice | 19.23 | 19.31 | 2 | ||
Petrov u Strážnice | 19.35 | 19.35 | |||
Sudoměřice nad Moravou | 19.39 | 19.39 | 3 | ||
Rohatec kolonie | 19.44 | 19.44 | |||
Rohatec | 19.47 | 19.47 | 1/3 | ||
Rohatec zastávka | 19.49 | 19.50 | |||
Hodonín | 19.55 | 0.00 | 1vpravo/1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2009 platí od 14.12.2008 do 12.12.2009.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci