Os 2768 | |
Řazení vlaku: 814.2 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Javorník nad Veličkou zastávka | 0.00 | 17.31 | |||
Velká nad Veličkou | 17.33 | 17.34 | 3 | ||
Louka u Ostrohu | 17.38 | 17.39 | |||
Lipov | 17.41 | 17.42 | 3 | ||
Blatnice pod Svatým Antonínkem | 17.46 | 17.46 | |||
Veselí nad Moravou | 17.52 | 18.13 | 3 | ||
Veselí nad Moravou-Zarazice | 18.16 | 18.16 | |||
Vnorovy | 18.18 | 18.18 | |||
Strážnice | 18.23 | 18.31 | 2 | ||
Petrov u Strážnice | 18.35 | 18.35 | |||
Sudoměřice nad Moravou | 18.39 | 18.39 | 3 | ||
Rohatec kolonie | 18.44 | 18.44 | |||
Rohatec | 18.47 | 18.47 | 1/3 | ||
Rohatec zastávka | 18.49 | 18.50 | |||
Hodonín | 18.55 | 0.00 | 1vpravo/1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2009 platí od 14.12.2008 do 12.12.2009.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci