Os 2766 | |
Řazení vlaku: 814.2 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Javorník nad Veličkou zastávka | 0.00 | 16.36 | |||
Velká nad Veličkou | 16.38 | 16.39 | 3 | ||
Louka u Ostrohu | 16.43 | 16.44 | |||
Lipov | 16.46 | 16.47 | 3 | ||
Blatnice pod Svatým Antonínkem | 16.51 | 16.51 | |||
Veselí nad Moravou | 16.57 | 0.00 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2009 platí od 14.12.2008 do 12.12.2009.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci