Os 2765 | |
Řazení vlaku: 814.2 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Hodonín | 0.00 | 14.05 | 1vpravo/1 | ||
Rohatec zastávka | 14.10 | 14.10 | |||
Rohatec | 14.12 | 14.13 | 2 | ||
Rohatec kolonie | 14.15 | 14.15 | |||
Sudoměřice nad Moravou | 14.21 | 14.21 | 2 | ||
Petrov u Strážnice | 14.24 | 14.25 | |||
Strážnice | 14.29 | 14.41 | 1 | ||
Vnorovy | 14.45 | 14.46 | |||
Veselí nad Moravou-Zarazice | 14.48 | 14.48 | |||
Veselí nad Moravou | 14.51 | 15.03 | 3 | ||
Blatnice pod Svatým Antonínkem | 15.08 | 15.08 | |||
Lipov | 15.13 | 15.13 | 3 | ||
Louka u Ostrohu | 15.16 | 15.17 | |||
Velká nad Veličkou | 15.22 | 0.00 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2009 platí od 14.12.2008 do 12.12.2009.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci