EC 276 „František Křižík“ | |
Řazení vlaku: 350 + 3xBpeer61 + Bmeer61 + Beer61 + BDshmee + Apeer61 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Bratislava hlavná stanica | 0.00 | 9.07 | 1./1 | ||
Malacky | 9.31 | 9.32 | |||
Kúty | 9.46 | 9.48 | |||
Břeclav | 10.01 | 10.04 | 2 | ||
Brno hlavní nádraží | 10.39 | 10.41 | II | ||
Pardubice hlavní nádraží | 12.19 | 12.20 | 3 | ||
Kolín | 12.42 | 12.43 | 3 | ||
Praha-Holešovice | 13.29 | 0.00 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2009 platí od 14.12.2008 do 12.12.2009.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci