..: Trasa vlaku Os 2705 - JŘ 2009 :..
Os 2705
Řazení vlaku: 814.2  Detail řazení »

1
Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Hodonín  0.00 8.05 1vpravo/1
  Rohatec zastávka  8.10 8.10  
  Rohatec  8.12 8.13 2
  Rohatec kolonie  8.15 8.15  
  Sudoměřice nad Moravou  8.21 8.21 2
  Petrov u Strážnice  8.24 8.25  
  Strážnice  8.29 8.41 2
  Vnorovy  8.45 8.46  
  Veselí nad Moravou-Zarazice  8.48 8.48  
  Veselí nad Moravou  8.51 9.08 3
  Blatnice pod Svatým Antonínkem  9.13 9.13  
  Lipov  9.18 9.18 3
  Louka u Ostrohu  9.21 9.22  
  Velká nad Veličkou  9.27 9.28 3
  Javorník nad Veličkou zastávka  9.30 9.30  
  Vrbovce  9.35 0.00  



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2009 platí od 14.12.2008 do 12.12.2009.
© 2001 - 2021 ŽelPage - Webmaster