Os 26803 | |
Řazení vlaku: 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Moldava v Krušných horách | 0.00 | 11.23 | 1 | ||
Mikulov-Nové Město | 11.27 | 11.27 | |||
Mikulov v Krušných horách | 11.33 | 11.33 | |||
Dubí | 11.42 | 11.45 | 3 | ||
Střelná v Krušných horách | 11.52 | 11.52 | |||
Hrob | 11.55 | 11.58 | 3 | ||
Horní Háj | 12.03 | 12.03 | |||
Osek město | 12.07 | 12.10 | 3 | ||
Lom u Mostu zastávka | 12.15 | 12.15 | |||
Louka u Litvínova | 12.17 | 12.19 | 5 | ||
Litvínov město | 12.21 | 12.21 | |||
Most-Minerva | 12.27 | 12.27 | |||
Most-Kopisty | 12.30 | 12.30 | |||
Most | 12.35 | 0.00 | 4 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2009 platí od 14.12.2008 do 12.12.2009.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci