Os 2654/5 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Děčín hlavní nádraží | 0.00 | 15.04 | 4 | ||
Benešov nad Ploučnicí | 0.00 | 15.28 | 2 | ||
Děčín východ | 15.07 | 15.13 | 3 hor. | ||
Dolní Habartice | 15.31 | 15.32 | |||
Březiny u Děčína | 15.16 | 15.16 | |||
Markvartice | 15.35 | 15.36 | 2 | ||
Malá Veleň | 15.20 | 15.20 | |||
Veselé pod Rabštejnem | 15.40 | 15.40 | |||
Benešov nad Ploučnicí | 15.24 | 0.00 | 2 | ||
Česká Kamenice | 15.45 | 15.46 | 2 | ||
Horní Kamenice | 15.48 | 15.48 | |||
Mlýny | 15.54 | 15.55 | 3 | ||
Kytlice | 15.58 | 15.59 | |||
Jedlová | 16.06 | 0.00 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2009 platí od 14.12.2008 do 12.12.2009.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci