Os 26406 | |
Řazení vlaku: 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Mladá Boleslav město | 0.00 | 9.14 | 1/2 | ||
Mladá Boleslav hlavní nádraží | 9.20 | 9.28 | 4 | ||
Bukovno | 9.40 | 9.40 | |||
Líny | 9.43 | 9.43 | |||
Katusice | 9.46 | 9.49 | 2 | ||
Skalsko | 9.54 | 10.06 | 2 | ||
Sudoměř u Mladé Boleslavi | 10.08 | 10.08 | |||
Trnová | 10.11 | 10.11 | |||
Vrátno | 10.16 | 10.16 | |||
Skramouš | 10.19 | 10.19 | |||
Mšeno | 10.23 | 10.25 | 3 | ||
Kanina | 10.30 | 10.30 | |||
Živonín | 10.34 | 10.34 | |||
Nebužely | 10.37 | 10.37 | |||
Lhotka u Mělníka | 10.43 | 10.43 | |||
Lhotka u Mělníka zastávka | 10.46 | 10.46 | |||
Hleďsebe | 10.48 | 10.48 | |||
Mělnická Vrutice | 10.54 | 10.54 | |||
Velký Borek | 10.58 | 10.58 | |||
Mělník | 11.02 | 0.00 | 1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2009 platí od 14.12.2008 do 12.12.2009.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci