Os 26342 | |
Řazení vlaku: 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Smržovka | 0.00 | 20.56 | 2 | ||
Jiřetín pod Bukovou | 21.02 | 21.02 | |||
Tanvaldský Špičák | 21.03 | 21.03 | |||
Antonínov | 21.06 | 21.06 | |||
Josefův Důl | 21.09 | 0.00 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2009 platí od 14.12.2008 do 12.12.2009.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci