Os 2616/7 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Děčín hlavní nádraží | 0.00 | 18.15 | 4 | ||
Benešov nad Ploučnicí | 0.00 | 18.32 | 4 | ||
Děčín východ | 18.19 | 18.20 | 3 hor. | ||
Dolní Habartice | 18.35 | 18.36 | |||
Březiny u Děčína | 18.23 | 18.23 | |||
Markvartice | 18.39 | 18.40 | 2 | ||
Malá Veleň | 18.27 | 18.27 | |||
Veselé pod Rabštejnem | 18.44 | 18.44 | |||
Benešov nad Ploučnicí | 18.31 | 0.00 | 4 | ||
Česká Kamenice | 18.49 | 18.50 | 1 | ||
Horní Kamenice | 18.52 | 18.52 | |||
Mlýny | 18.59 | 19.00 | 3 | ||
Kytlice | 19.03 | 19.04 | |||
Jedlová | 19.11 | 19.13 | 4 | ||
Chřibská | 19.20 | 19.20 | 2 | ||
Rybniště | 19.25 | 19.26 | 3 | ||
Krásná Lípa město | 19.29 | 19.29 | |||
Krásná Lípa | 19.32 | 19.33 | 3 | ||
Rumburk | 19.39 | 19.42 | 1 | ||
Valdek | 19.48 | 19.48 | |||
Šluknov údolí | 19.52 | 19.52 | |||
Šluknov | 19.55 | 19.56 | 2 | ||
Šluknov zastávka | 19.59 | 19.59 | |||
Velký Šenov zastávka | 20.04 | 20.04 | |||
Velký Šenov | 20.07 | 20.10 | 2 | ||
Lipová u Šluknova | 20.13 | 20.13 | |||
Mikulášovice dolní nádraží | 20.17 | 20.18 | 2 | ||
Vilémov u Šluknova | 20.21 | 20.21 | |||
Horní Poustevna | 20.24 | 20.24 | |||
Dolní Poustevna | 20.28 | 0.00 | 1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2009 platí od 14.12.2008 do 12.12.2009.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci