Os 2531 | |
Řazení vlaku: 451 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha hlavní nádraží | 0.00 | 13.19 | 6 | ||
Praha-Vršovice | 13.23 | 13.24 | 2 | ||
Praha-Strašnice zastávka | 13.27 | 13.28 | |||
Praha-Hostivař | 13.32 | 13.33 | 3 | ||
Praha-Horní Měcholupy | 13.36 | 13.37 | |||
Praha-Uhříněves | 13.39 | 13.40 | 2 | ||
Praha-Kolovraty | 13.43 | 13.43 | |||
Říčany | 13.46 | 13.47 | 1 | ||
Světice | 13.50 | 13.51 | |||
Strančice | 13.54 | 13.55 | 1/2 | ||
Mnichovice | 13.59 | 14.00 | |||
Mirošovice u Prahy | 14.04 | 14.04 | |||
Senohraby | 14.07 | 14.07 | 2 | ||
Čtyřkoly | 14.11 | 14.11 | |||
Pyšely | 14.13 | 14.14 | |||
Čerčany | 14.16 | 14.17 | 3 | ||
Mrač | 14.19 | 14.19 | |||
Benešov u Prahy | 14.27 | 0.00 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2009 platí od 14.12.2008 do 12.12.2009.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci