Os 2516 | |
Řazení vlaku: 2x471 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Benešov u Prahy | 0.00 | 7.58 | 2 | ||
Mrač | 8.04 | 8.04 | |||
Čerčany | 8.07 | 8.08 | 2 | ||
Pyšely | 8.10 | 8.10 | |||
Čtyřkoly | 8.12 | 8.13 | |||
Senohraby | 8.16 | 8.17 | 1 | ||
Mirošovice u Prahy | 8.19 | 8.20 | |||
Mnichovice | 8.24 | 8.24 | |||
Strančice | 8.29 | 8.30 | 2/3 | ||
Světice | 8.33 | 8.33 | |||
Říčany | 8.36 | 8.37 | 2 | ||
Praha-Kolovraty | 8.40 | 8.41 | |||
Praha-Uhříněves | 8.44 | 8.44 | 1/1 | ||
Praha-Horní Měcholupy | 8.47 | 8.47 | |||
Praha-Hostivař | 8.50 | 8.50 | 4 | ||
Praha-Strašnice zastávka | 8.55 | 8.55 | |||
Praha-Vršovice | 9.00 | 9.01 | 1 | ||
Praha hlavní nádraží | 9.05 | 0.00 | 6 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2009 platí od 14.12.2008 do 12.12.2009.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci