Os 25055 | |
Řazení vlaku: 2x810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Moravany | 0.00 | 15.05 | 1/1 | ||
Bořice | 15.09 | 15.09 | |||
Hrochův Týnec | 15.12 | 15.13 | 3 | ||
Vejvanovice | 15.19 | 15.19 | |||
Úhřetice | 15.21 | 15.21 | |||
Tuněchody | 15.23 | 15.23 | |||
Chrudim město | 15.30 | 15.33 | 3 | ||
Chrudim | 15.37 | 0.00 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2009 platí od 14.12.2008 do 12.12.2009.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci