Os 23665 | |
Řazení vlaku: 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Lipová Lázně | 0.00 | 14.18 | 3 | ||
Lipová Lázně zastávka | 14.22 | 14.22 | |||
Jeseník | 14.26 | 14.27 | 3 | ||
Česká Ves | 14.31 | 14.31 | |||
Česká Ves bazén | 14.33 | 14.33 | |||
Písečná | 14.39 | 14.40 | 3 | ||
Hradec-Nová Ves | 14.42 | 14.42 | |||
Mikulovice | 14.47 | 14.48 | 2 | ||
Ondřejovice | 14.55 | 14.55 | |||
Ondřejovice zastávka | 14.57 | 14.57 | |||
Zlaté Hory | 15.03 | 0.00 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2009 platí od 14.12.2008 do 12.12.2009.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci