Os 23664 | |
Řazení vlaku: 2x810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Zlaté Hory | 0.00 | 12.39 | 2 | ||
Ondřejovice zastávka | 12.44 | 12.44 | |||
Ondřejovice | 12.46 | 12.46 | |||
Mikulovice | 12.54 | 12.57 | 2 | ||
Hradec-Nová Ves | 13.02 | 13.02 | |||
Písečná | 13.04 | 13.05 | 3 | ||
Česká Ves bazén | 13.10 | 13.10 | |||
Česká Ves | 13.12 | 13.12 | |||
Jeseník | 13.16 | 13.18 | 3 | ||
Lipová Lázně zastávka | 13.21 | 13.21 | |||
Lipová Lázně | 13.26 | 0.00 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2009 platí od 14.12.2008 do 12.12.2009.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci