Os 2360 | |
Řazení vlaku: 371 + 4xBc842 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Ústí nad Labem západ | 0.00 | 22.27 | 3 | ||
Ústí nad Labem hlavní nádraží | 22.29 | 22.30 | 2 | ||
Ústí nad Labem sever | 22.33 | 22.33 | 1 | ||
Neštěmice | 22.36 | 22.36 | |||
Mojžíř | 22.38 | 22.38 | |||
Neštědice | 22.40 | 22.40 | |||
Povrly | 22.42 | 22.43 | 2 | ||
Povrly-Roztoky | 22.46 | 22.46 | |||
Dobkovice | 22.50 | 22.50 | |||
Choratice | 22.52 | 22.52 | |||
Vilsnice | 22.55 | 22.55 | |||
Děčín hlavní nádraží | 23.00 | 0.00 | 1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2009 platí od 14.12.2008 do 12.12.2009.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci