Os 2316 | |
Řazení vlaku: 471 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha Masarykovo nádraží | 0.00 | 14.37 | III./5 | ||
Praha-Holešovice zastávka | 14.41 | 14.41 | |||
Praha-Bubeneč | 0.00 | 14.46 | 3 | ||
Praha-Sedlec | 14.49 | 14.49 | |||
Roztoky u Prahy | 0.00 | 14.53 | 2 | ||
Roztoky-Žalov | 14.57 | 14.57 | |||
Úholičky | 14.59 | 14.59 | |||
Řež | 15.01 | 15.01 | |||
Libčice nad Vltavou-Letky | 15.03 | 15.03 | |||
Libčice nad Vltavou | 0.00 | 15.06 | 2 | ||
Dolany nad Vltavou | 15.09 | 15.09 | |||
Kralupy nad Vltavou | 15.13 | 15.19 | |||
Nelahozeves zámek | 15.22 | 15.22 | |||
Nelahozeves | 15.25 | 15.25 | 1/3 | ||
Nové Ouholice | 15.27 | 15.27 | |||
Mlčechvosty | 15.31 | 15.31 | |||
Vraňany | 15.34 | 15.34 | 1/2 | ||
Cítov | 15.38 | 15.38 | |||
Dolní Beřkovice | 15.41 | 15.42 | 1/3 | ||
Horní Počaply | 15.46 | 15.46 | |||
Hněvice | 15.50 | 15.51 | 1/3 | ||
Záluží | 15.54 | 15.54 | |||
Dobříň | 15.57 | 15.57 | |||
Roudnice nad Labem | 16.01 | 16.02 | 2 | ||
Hrobce | 16.06 | 16.06 | 1/2 | ||
Oleško | 16.09 | 16.09 | |||
Hrdly | 16.11 | 16.11 | |||
Bohušovice nad Ohří | 16.13 | 16.13 | 1/3 | ||
Nové Kopisty | 16.15 | 16.15 | |||
Lukavec | 16.18 | 16.18 | |||
Lovosice | 16.21 | 16.30 | 2 | ||
Lovosice město | 16.31 | 16.31 | |||
Malé Žernoseky | 16.35 | 16.35 | |||
Litochovice nad Labem | 16.38 | 16.38 | |||
Prackovice nad Labem | 16.41 | 16.41 | 2 | ||
Dolní Zálezly | 16.44 | 16.44 | |||
Ústí nad Labem hlavní nádraží | 16.53 | 0.00 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2009 platí od 14.12.2008 do 12.12.2009.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci