Os 2303 | |
Řazení vlaku: 452 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Ústí nad Labem hlavní nádraží | 0.00 | 6.03 | 2 | ||
Dolní Zálezly | 6.10 | 6.10 | |||
Prackovice nad Labem | 6.14 | 6.14 | 1/2 | ||
Litochovice nad Labem | 6.16 | 6.16 | |||
Malé Žernoseky | 6.20 | 6.20 | |||
Lovosice město | 6.22 | 6.22 | |||
Lovosice | 6.25 | 6.31 | 3 | ||
Lukavec | 6.34 | 6.34 | |||
Nové Kopisty | 6.36 | 6.36 | |||
Bohušovice nad Ohří | 6.38 | 6.39 | 2 | ||
Hrdly | 6.41 | 6.41 | |||
Oleško | 6.43 | 6.43 | |||
Hrobce | 6.46 | 6.47 | 2 | ||
Roudnice nad Labem | 6.52 | 6.53 | 1/3 | ||
Dobříň | 6.55 | 6.55 | |||
Záluží | 6.58 | 6.58 | |||
Hněvice | 7.01 | 7.02 | 2 | ||
Horní Počaply | 7.05 | 7.05 | |||
Dolní Beřkovice | 7.09 | 7.10 | 2 | ||
Cítov | 7.13 | 7.13 | |||
Vraňany | 7.17 | 7.17 | 2 | ||
Mlčechvosty | 7.20 | 7.20 | |||
Nové Ouholice | 7.23 | 7.23 | |||
Nelahozeves | 7.26 | 7.26 | 2 | ||
Nelahozeves zámek | 7.29 | 7.29 | |||
Kralupy nad Vltavou | 7.34 | 7.44 | 3 | ||
Dolany nad Vltavou | 7.47 | 7.47 | |||
Libčice nad Vltavou | 0.00 | 7.51 | 1/2 | ||
Libčice nad Vltavou-Letky | 7.53 | 7.53 | |||
Řež | 7.55 | 7.55 | |||
Úholičky | 7.57 | 7.57 | |||
Roztoky-Žalov | 7.59 | 7.59 | |||
Roztoky u Prahy | 0.00 | 8.04 | 1/3 | ||
Praha-Sedlec | 8.07 | 8.07 | |||
Praha-Bubeneč | 0.00 | 8.10 | 2 | ||
Praha-Holešovice zastávka | 8.14 | 8.14 | |||
Praha Masarykovo nádraží | 8.20 | 0.00 | III./5 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2009 platí od 14.12.2008 do 12.12.2009.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci