Os 2219 | |
Řazení vlaku: 471 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha Masarykovo nádraží | 0.00 | 10.51 | I./1 | ||
Praha-Vysočany | 10.58 | 10.59 | 1/2 | ||
Praha-Horní Počernice | 11.07 | 11.07 | 3 | ||
Zeleneč | 11.11 | 11.12 | |||
Mstětice | 11.14 | 11.14 | |||
Čelákovice | 11.18 | 11.19 | 5 | ||
Čelákovice-Jiřina | 11.21 | 11.22 | |||
Lysá nad Labem | 11.28 | 11.30 | 2 | ||
Ostrá | 11.34 | 11.34 | |||
Stratov | 11.36 | 11.36 | |||
Kostomlaty nad Labem | 11.41 | 11.41 | 4 | ||
Kamenné Zboží | 11.45 | 11.45 | |||
Nymburk hlavní nádraží | 11.49 | 12.01 | 1 | ||
Velké Zboží | 12.06 | 12.06 | |||
Poděbrady | 12.09 | 12.10 | 1/2 | ||
Libice nad Cidlinou | 12.14 | 12.14 | 3 | ||
Velký Osek | 12.17 | 12.18 | 3 | ||
Veltruby | 12.21 | 12.21 | |||
Kolín-Zálabí | 12.25 | 12.25 | |||
Kolín | 12.28 | 0.00 | 4 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2009 platí od 14.12.2008 do 12.12.2009.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci