Os 2118 | |
Řazení vlaku: 2x471 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Pardubice hlavní nádraží | 0.00 | 14.39 | 3 | ||
Pardubice-Svítkov | 14.41 | 14.41 | |||
Pardubice-Opočínek | 14.45 | 14.45 | |||
Valy u Přelouče | 14.48 | 14.48 | |||
Přelouč | 14.51 | 14.52 | 2 | ||
Lhota pod Přeloučí | 14.55 | 14.55 | |||
Řečany nad Labem | 14.59 | 14.59 | 1/2 | ||
Chvaletice | 15.02 | 15.02 | |||
Kojice | 15.04 | 15.04 | |||
Týnec nad Labem | 15.08 | 15.08 | |||
Záboří nad Labem | 15.10 | 15.10 | 2 | ||
Starý Kolín | 15.13 | 15.13 | |||
Kolín dílny | 15.17 | 15.17 | |||
Kolín | 15.21 | 15.35 | 3 | ||
Kolín zastávka | 15.37 | 15.37 | |||
Nová Ves u Kolína | 15.40 | 15.40 | |||
Velim | 15.43 | 15.44 | 1/2 | ||
Cerhenice | 15.46 | 15.46 | |||
Pečky | 15.50 | 15.59 | 1/1 | ||
Tatce | 16.01 | 16.01 | |||
Poříčany | 16.06 | 16.11 | 2 | ||
Klučov | 16.13 | 16.13 | |||
Český Brod | 16.17 | 16.18 | 3 | ||
Rostoklaty | 16.22 | 16.22 | |||
Tuklaty | 16.25 | 16.25 | |||
Úvaly | 16.28 | 16.29 | 2 | ||
Praha-Klánovice | 16.32 | 16.32 | |||
Praha-Běchovice | 16.36 | 16.37 | 2 | ||
Praha-Dolní Počernice | 16.39 | 16.39 | |||
Praha-Kyje | 16.42 | 16.42 | |||
Praha-Libeň | 16.48 | 16.49 | 2 | ||
Praha Masarykovo nádraží | 16.57 | 0.00 | II./2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2009 platí od 14.12.2008 do 12.12.2009.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci