Os 2100 | |
Řazení vlaku: 2x471 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Pardubice hlavní nádraží | 0.00 | 4.26 | 3 | ||
Pardubice-Svítkov | 4.28 | 4.28 | |||
Pardubice-Opočínek | 4.32 | 4.32 | |||
Valy u Přelouče | 4.35 | 4.35 | |||
Přelouč | 4.38 | 4.39 | 2 | ||
Lhota pod Přeloučí | 4.42 | 4.42 | |||
Řečany nad Labem | 4.46 | 4.50 | 1/2 | ||
Chvaletice | 4.53 | 4.53 | |||
Kojice | 4.55 | 4.55 | |||
Týnec nad Labem | 4.59 | 4.59 | |||
Záboří nad Labem | 5.01 | 5.01 | 2 | ||
Starý Kolín | 5.04 | 5.04 | |||
Kolín dílny | 5.08 | 5.08 | |||
Kolín | 5.12 | 5.13 | 3 | ||
Kolín zastávka | 5.15 | 5.15 | |||
Nová Ves u Kolína | 5.18 | 5.18 | |||
Velim | 5.21 | 5.22 | 1/2 | ||
Cerhenice | 5.24 | 5.24 | |||
Pečky | 5.28 | 5.29 | 1/1 | ||
Tatce | 5.31 | 5.31 | |||
Poříčany | 5.36 | 5.41 | 2 | ||
Klučov | 5.43 | 5.43 | |||
Český Brod | 5.47 | 5.48 | 3 | ||
Rostoklaty | 5.52 | 5.52 | |||
Tuklaty | 5.55 | 5.55 | |||
Úvaly | 5.58 | 5.59 | 2 | ||
Praha-Klánovice | 6.02 | 6.02 | |||
Praha-Běchovice | 6.06 | 6.07 | 2 | ||
Praha-Dolní Počernice | 6.09 | 6.09 | |||
Praha-Kyje | 6.12 | 6.12 | |||
Praha-Libeň | 6.18 | 6.19 | 2 | ||
Praha Masarykovo nádraží | 6.27 | 0.00 | II./2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2009 platí od 14.12.2008 do 12.12.2009.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci