Os 20012 | |
Řazení vlaku: 111_a + Bdmtee281 + Bdmtee275 + Bdmtee281 + Bdmtee275 + BDs450 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Lichkov | 0.00 | 18.04 | 1/3 | ||
Mladkov | 18.07 | 18.07 | |||
Těchonín | 18.11 | 18.12 | 1 | ||
Jamné nad Orlicí | 18.16 | 18.16 | |||
Jablonné nad Orlicí | 18.19 | 18.19 | 1/2 | ||
Verměřovice | 18.24 | 18.24 | |||
Letohrad | 18.30 | 18.45 | 4 | ||
Dolní Dobrouč | 18.49 | 18.49 | |||
Hnátnice | 18.51 | 18.52 | |||
Lanšperk | 18.54 | 18.57 | 1 | ||
Černovír | 18.59 | 19.00 | |||
Dolní Libchavy | 19.03 | 19.03 | |||
Ústí nad Orlicí | 19.08 | 0.00 | letohradské/1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2009 platí od 14.12.2008 do 12.12.2009.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci