Os 19911 | |
Řazení vlaku: 810 + BDtax782 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Beroun | 0.00 | 14.31 | 1A | ||
Beroun-Závodí | 14.33 | 14.34 | 2 | ||
Vráž u Berouna | 14.41 | 14.42 | 2 | ||
Loděnice | 14.47 | 14.48 | 2 | ||
Nučice zastávka | 14.56 | 14.57 | |||
Nučice | 15.00 | 15.01 | 2 | ||
Rudná u Prahy | 15.05 | 15.06 | 4 | ||
Zbuzany | 15.11 | 15.11 | |||
Praha-Řeporyje | 15.14 | 15.15 | 2 | ||
Praha-Holyně | 15.19 | 15.20 | |||
Praha-Hlubočepy | 15.24 | 15.25 | 1 | ||
Praha-Smíchov | 15.31 | 0.00 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2009 platí od 14.12.2008 do 12.12.2009.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci