Os 19905 | |
Řazení vlaku: 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Beroun | 0.00 | 5.33 | 3 | ||
Beroun-Závodí | 5.35 | 5.36 | 2 | ||
Vráž u Berouna | 5.41 | 5.42 | 2 | ||
Loděnice | 5.47 | 5.47 | 2 | ||
Nučice zastávka | 5.53 | 5.53 | |||
Nučice | 5.56 | 5.57 | 2 | ||
Rudná u Prahy | 6.01 | 6.01 | 4 | ||
Zbuzany | 6.05 | 6.05 | |||
Praha-Řeporyje | 6.08 | 6.11 | 2 | ||
Praha-Holyně | 6.15 | 6.15 | |||
Praha-Hlubočepy | 6.19 | 6.19 | |||
Praha-Smíchov | 6.24 | 0.00 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2009 platí od 14.12.2008 do 12.12.2009.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci