Os 19903 | |
Řazení vlaku: 810 + BDtax782 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Beroun | 0.00 | 4.59 | 1A | ||
Beroun-Závodí | 5.01 | 5.04 | 2 | ||
Vráž u Berouna | 5.11 | 5.12 | 2 | ||
Loděnice | 5.17 | 5.18 | 2 | ||
Nučice zastávka | 5.26 | 5.27 | |||
Nučice | 5.30 | 5.31 | 2 | ||
Rudná u Prahy | 5.35 | 5.36 | 4 | ||
Zbuzany | 5.41 | 5.41 | |||
Praha-Řeporyje | 5.44 | 5.45 | 2 | ||
Praha-Holyně | 5.49 | 5.50 | |||
Praha-Hlubočepy | 5.54 | 5.55 | 1 | ||
Praha-Smíchov | 6.01 | 0.00 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2009 platí od 14.12.2008 do 12.12.2009.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci