Sp 1974 | |
Řazení vlaku: 363 + Bdmtee275 + Bdmtee281 + Bdmtee275 + Bdmtee281 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Brno hlavní nádraží | 0.00 | 17.44 | II | ||
Blansko | 18.06 | 18.08 | 1/2 | ||
Skalice nad Svitavou | 18.18 | 18.19 | 2 | ||
Letovice | 18.26 | 18.27 | 3 | ||
Rozhraní | 18.32 | 18.32 | |||
Moravská Chrastová | 18.35 | 18.35 | |||
Březová nad Svitavou | 18.37 | 18.38 | 2 | ||
Hradec nad Svitavou | 18.45 | 18.45 | |||
Svitavy | 18.50 | 18.51 | 3 | ||
Česká Třebová | 19.02 | 0.00 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2009 platí od 14.12.2008 do 12.12.2009.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci