Sp 1973 | |
Řazení vlaku: 363 + AB349 + BDs450 + 3xB256 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Česká Třebová | 0.00 | 5.51 | 4 | ||
Svitavy | 6.01 | 6.03 | 2/3 | ||
Svitavy-Lány | 6.05 | 6.06 | |||
Hradec nad Svitavou | 6.09 | 6.09 | |||
Březová nad Svitavou-Dlouhá | 6.15 | 6.15 | |||
Březová nad Svitavou | 6.18 | 6.19 | 3 | ||
Moravská Chrastová | 6.20 | 6.21 | |||
Rozhraní | 6.23 | 6.24 | |||
Letovice | 6.29 | 6.30 | 4 | ||
Skalice nad Svitavou | 6.37 | 6.38 | 1/3 | ||
Blansko | 6.48 | 6.49 | 2 | ||
Brno hlavní nádraží | 7.11 | 0.00 | III |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2009 platí od 14.12.2008 do 12.12.2009.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci