Os 19718 | |
Řazení vlaku: 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Kladno | 0.00 | 22.30 | 3 | ||
Kladno-Rozdělov | 22.34 | 22.34 | |||
Kamenné Žehrovice | 22.37 | 22.38 | 3 | ||
Kačice | 22.42 | 22.42 | |||
Stochov | 22.46 | 22.47 | 3 | ||
Rynholec | 22.52 | 22.52 | |||
Nové Strašecí | 22.58 | 22.58 | 3 | ||
Řevničov | 23.03 | 23.04 | 2 | ||
Lužná u Rakovníka | 23.12 | 23.13 | 2 | ||
Rakovník zastávka | 23.22 | 23.22 | |||
Rakovník | 23.26 | 0.00 | 4 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2009 platí od 14.12.2008 do 12.12.2009.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci