Os 19709 | |
Řazení vlaku: 810 + 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Rakovník | 0.00 | 8.07 | 4 | ||
Rakovník zastávka | 8.11 | 8.11 | |||
Lužná u Rakovníka | 8.20 | 8.22 | 2 | ||
Řevničov | 8.31 | 8.31 | 2 | ||
Nové Strašecí | 8.36 | 8.37 | 3 | ||
Rynholec | 8.43 | 8.43 | |||
Stochov | 8.46 | 8.47 | 3 | ||
Kačice | 8.51 | 8.51 | |||
Kamenné Žehrovice | 8.55 | 8.57 | 3 | ||
Kladno-Rozdělov | 9.01 | 9.01 | |||
Kladno | 9.05 | 0.00 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2009 platí od 14.12.2008 do 12.12.2009.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci