Os 19708 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Kladno | 0.00 | 12.48 | 3 | ||
Kladno-Rozdělov | 12.52 | 12.52 | |||
Kamenné Žehrovice | 12.55 | 12.57 | 3 | ||
Kačice | 13.01 | 13.01 | |||
Stochov | 13.05 | 13.06 | 3 | ||
Rynholec | 13.10 | 13.10 | |||
Nové Strašecí | 13.16 | 13.17 | 3 | ||
Řevničov | 13.22 | 13.22 | 2 | ||
Lužná u Rakovníka | 13.30 | 13.35 | 2 | ||
Rakovník zastávka | 13.44 | 13.44 | |||
Rakovník | 13.48 | 13.51 | 4 | ||
Rakovník západ | 13.54 | 0.00 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2009 platí od 14.12.2008 do 12.12.2009.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci