Sp 1946 | |
Řazení vlaku: 854 + Btn755 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Choceň | 0.00 | 18.32 | 3 | ||
Týniště nad Orlicí | 18.52 | 18.54 | 1 | ||
Opočno pod Orlickými horami | 19.08 | 19.09 | 2 | ||
Nové Město nad Metují | 19.19 | 19.20 | 1 | ||
Václavice | 19.28 | 19.32 | 3 | ||
Náchod zastávka | 19.36 | 19.36 | |||
Náchod | 19.39 | 0.00 | 1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2009 platí od 14.12.2008 do 12.12.2009.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci