..: Trasa vlaku Os 19014 - JŘ 2009 :..
Os 19014
Řazení vlaku: 810 + Btax780  Detail řazení »

1
Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Dobříš  0.00 14.57 1
  Stará Huť  14.59 14.59  
  Mokrovraty  15.05 15.05  
  Malá Hraštice  15.11 15.11  
  Nová Ves pod Pleší  15.17 15.17  
  Mníšek pod Brdy  15.24 15.25 3
  Rymaně  15.27 15.27  
  Čisovice  15.32 15.38 3
  Bojanovice  15.41 15.41  
  Bojov  15.44 15.44  
  Klínec  15.49 15.49  
  Měchenice  15.55 15.56 2
  Skochovice  15.59 15.59  
  Vrané nad Vltavou  16.02 16.13 3
  Dolní Břežany-Jarov  16.16 16.16  
  Praha-Zbraslav  16.20 16.21 3
  Praha-Komořany  16.25 16.25  
  Praha-Modřany zastávka  16.28 16.29  
  Praha-Braník  16.33 16.34 3
  Praha-Krč  16.38 16.39 2/2
  Praha-Vršovice  16.46 0.00 3



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2009 platí od 14.12.2008 do 12.12.2009.
© 2001 - 2021 ŽelPage - Webmaster