Os 19004 | |
Řazení vlaku: 810 + Btax780 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Dobříš | 0.00 | 6.05 | 1 | ||
Stará Huť | 6.07 | 6.07 | |||
Mokrovraty | 6.13 | 6.13 | |||
Malá Hraštice | 6.19 | 6.19 | |||
Nová Ves pod Pleší | 6.25 | 6.25 | |||
Mníšek pod Brdy | 6.32 | 6.33 | 3 | ||
Rymaně | 6.35 | 6.35 | |||
Čisovice | 6.40 | 6.41 | 3 | ||
Bojanovice | 6.44 | 6.44 | |||
Bojov | 6.47 | 6.47 | |||
Klínec | 6.52 | 6.52 | |||
Měchenice | 6.58 | 6.59 | 2 | ||
Skochovice | 7.02 | 7.02 | |||
Vrané nad Vltavou | 7.05 | 7.06 | 3 | ||
Dolní Břežany-Jarov | 7.09 | 7.09 | |||
Praha-Zbraslav | 7.13 | 7.14 | 3 | ||
Praha-Komořany | 7.18 | 7.18 | |||
Praha-Modřany zastávka | 7.21 | 7.21 | |||
Praha-Braník | 7.26 | 7.26 | 3 | ||
Praha-Krč | 7.31 | 7.31 | 2/2 | ||
Praha-Vršovice | 7.39 | 0.00 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2009 platí od 14.12.2008 do 12.12.2009.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci