..: Trasa vlaku Os 19002 - JŘ 2009 :..
Os 19002
Řazení vlaku: 714 + 3xBtax780  Detail řazení »

1
Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Dobříš  0.00 4.45 1
  Stará Huť  4.47 4.47  
  Mokrovraty  4.53 4.53  
  Malá Hraštice  4.59 4.59  
  Nová Ves pod Pleší  5.05 5.05  
  Mníšek pod Brdy  5.12 5.20 3
  Rymaně  5.22 5.22  
  Čisovice  5.27 5.28 3
  Bojanovice  5.31 5.31  
  Bojov  5.34 5.34  
  Klínec  5.39 5.39  
  Měchenice  5.45 5.46 2
  Skochovice  5.49 5.49  
  Vrané nad Vltavou  5.52 5.54 3
  Dolní Břežany-Jarov  5.57 5.57  
  Praha-Zbraslav  6.01 6.02 3
  Praha-Komořany  6.06 6.06  
  Praha-Modřany zastávka  6.09 6.09  
  Praha-Braník  6.14 6.14 3
  Praha-Krč  6.19 6.19 2/2
  Praha-Vršovice  6.27 0.00 3



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2009 platí od 14.12.2008 do 12.12.2009.
© 2001 - 2021 ŽelPage - Webmaster