Vlak 18117 nemá zatím zpracované řazení |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Volary | 0.00 | 16.36 | 2 | ||
Soumarský Most | 16.44 | 16.44 | |||
Lenora zastávka | 16.48 | 16.48 | |||
Lenora | 16.50 | 16.52 | 2 | ||
Zátoň-Boubín | 16.57 | 16.58 | 2 | ||
Zátoň | 17.04 | 17.04 | |||
Horní Vltavice | 17.08 | 17.08 | |||
Kubova Huť | 17.12 | 17.15 | 3 | ||
Lipka | 17.23 | 17.25 | 2 | ||
Vimperk zastávka | 17.34 | 17.35 | |||
Vimperk | 17.40 | 17.48 | 2 | ||
Bohumilice v Čechách | 17.55 | 17.57 | 2 | ||
Bohumilice v Čechách zastávka | 18.00 | 18.00 | |||
Čkyně | 18.03 | 18.07 | 2 | ||
Lčovice | 18.11 | 18.13 | 2 | ||
Malenice nad Volyňkou | 18.17 | 18.17 | |||
Nišovice | 18.24 | 18.24 | |||
Volyně | 18.29 | 18.31 | 2 | ||
Hoštice u Volyně | 18.34 | 18.34 | |||
Strunkovice nad Volyňkou | 18.37 | 18.38 | 2 | ||
Přední Zborovice | 18.41 | 18.41 | |||
Radošovice | 18.44 | 18.44 | |||
Strakonice | 18.49 | 0.00 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2009 platí od 14.12.2008 do 12.12.2009.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci