Sp 1782 | |
Řazení vlaku: 754 + A151 + BDs450 + 2xBp282 + B256 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Hradec Králové hlavní nádraží | 0.00 | 7.00 | 3 | ||
Smiřice | 7.09 | 7.10 | 2 | ||
Jaroměř | 7.17 | 7.18 | 5 | ||
Česká Skalice | 7.29 | 7.33 | 2 | ||
Starkoč | 7.39 | 7.40 | 4 | ||
Červený Kostelec | 7.49 | 7.50 | 2 | ||
Rtyně v Podkrkonoší | 7.56 | 7.56 | |||
Malé Svatoňovice | 7.59 | 8.00 | 4 | ||
Velké Svatoňovice | 8.04 | 8.04 | |||
Trutnov střed | 8.16 | 8.17 | 5 | ||
Trutnov hlavní nádraží | 8.21 | 0.00 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2009 platí od 14.12.2008 do 12.12.2009.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci