Os 17546 | |
Řazení vlaku: 810 + Bdtax785 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Klatovy | 0.00 | 12.22 | 2 | ||
Bezděkov u Klatov | 12.25 | 12.25 | |||
Janovice nad Úhlavou | 12.29 | 12.31 | 1 | ||
Dubová Lhota | 12.35 | 12.35 | |||
Úborsko | 12.37 | 12.37 | |||
Pocinovice | 12.42 | 12.43 | 2 | ||
Loučim | 12.47 | 12.47 | |||
Dobříkov na Šumavě | 12.50 | 12.51 | 2 | ||
Chodská Lhota | 12.53 | 12.53 | |||
Kdyně | 12.58 | 12.59 | 2 | ||
Starec | 13.02 | 13.02 | |||
Kout na Šumavě | 13.05 | 13.05 | 2 | ||
Spáňov | 13.09 | 13.10 | |||
Domažlice | 13.17 | 0.00 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2009 platí od 14.12.2008 do 12.12.2009.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci