Sp 1747 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Broumov | 0.00 | 8.02 | 2 | ||
Broumov-Olivětín | 8.07 | 8.07 | |||
Hynčice | 8.11 | 8.11 | |||
Ruprechtice | 8.14 | 8.14 | |||
Meziměstí | 8.17 | 8.20 | |||
Teplice nad Metují | 8.29 | 8.30 | |||
Žďár nad Metují | 8.38 | 8.39 | |||
Police nad Metují | 8.42 | 8.43 | 2 | ||
Hronov | 8.49 | 8.51 | 2 | ||
Náchod | 8.59 | 9.03 | 2/4 | ||
Náchod zastávka | 9.05 | 9.06 | |||
Václavice | 9.11 | 9.14 | 3 | ||
Starkoč | 9.18 | 0.00 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2009 platí od 14.12.2008 do 12.12.2009.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci