Sp 1740 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Starkoč | 0.00 | 6.42 | 2 | ||
Václavice | 6.46 | 6.49 | 2 | ||
Náchod zastávka | 6.53 | 6.53 | |||
Náchod | 6.56 | 7.01 | 2/2 | ||
Velké Poříčí | 7.07 | 7.07 | |||
Hronov | 7.09 | 7.10 | 2 | ||
Police nad Metují | 7.15 | 7.16 | 3 | ||
Žďár nad Metují | 7.19 | 7.20 | |||
Teplice nad Metují | 7.28 | 7.29 | |||
Meziměstí | 7.38 | 7.41 | |||
Ruprechtice | 7.43 | 7.43 | |||
Hynčice | 7.46 | 7.46 | |||
Broumov-Olivětín | 7.50 | 7.50 | |||
Broumov | 7.55 | 0.00 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2009 platí od 14.12.2008 do 12.12.2009.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci