Sp 1736 | |
Řazení vlaku: 842 + Bmx765 + 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Staré Město u Uherského Hradiště | 0.00 | 20.06 | 1vlevo/1 | ||
Uherské Hradiště | 20.12 | 20.44 | 3 | ||
Kunovice zastávka | 20.48 | 20.49 | |||
Ostrožská Nová Ves | 20.53 | 20.53 | 3 | ||
Uherský Ostroh | 20.57 | 20.58 | 2 | ||
Veselí nad Moravou | 21.03 | 21.05 | 2 | ||
Bzenec | 21.14 | 21.15 | 4 | ||
Vracov | 21.18 | 21.19 | |||
Kyjov zastávka | 21.27 | 21.28 | |||
Kyjov | 21.31 | 21.32 | 4 | ||
Nemotice | 21.44 | 21.45 | 4 | ||
Nesovice | 21.52 | 21.53 | 4 | ||
Bučovice | 21.59 | 22.00 | 3 | ||
Slavkov u Brna | 22.08 | 22.09 | 3 | ||
Brno hlavní nádraží | 22.35 | 0.00 | III |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2009 platí od 14.12.2008 do 12.12.2009.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci