Sp 1727 | |
Řazení vlaku: 754 + 2xBdmtee263 + Bdmtee275 + 2xBdmtee281 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Brno hlavní nádraží | 0.00 | 13.28 | III | ||
Slavkov u Brna | 13.53 | 13.54 | 2 | ||
Bučovice | 14.03 | 14.04 | 4 | ||
Nesovice | 14.10 | 14.10 | 3 | ||
Nemotice | 14.18 | 14.18 | 3 | ||
Kyjov | 14.31 | 14.32 | 5 | ||
Kyjov zastávka | 14.35 | 14.36 | |||
Vracov | 14.45 | 14.45 | |||
Bzenec | 14.49 | 14.50 | 5 | ||
Veselí nad Moravou | 14.59 | 15.01 | 2 | ||
Uherský Ostroh | 15.05 | 15.06 | 2 | ||
Ostrožská Nová Ves | 15.10 | 15.11 | 3 | ||
Kunovice zastávka | 15.14 | 15.15 | |||
Kunovice | 15.18 | 15.21 | 3 | ||
Vésky | 15.24 | 15.24 | |||
Popovice u Uherského Hradiště | 15.26 | 15.26 | |||
Hradčovice | 15.30 | 15.31 | 2 | ||
Havřice | 15.35 | 15.35 | |||
Uherský Brod | 15.38 | 15.40 | 3 | ||
Újezdec u Luhačovic | 15.44 | 15.45 | 3 | ||
Šumice | 15.48 | 15.49 | |||
Nezdenice | 15.52 | 15.52 | 3 | ||
Záhorovice | 15.55 | 15.56 | |||
Bojkovice | 15.59 | 16.01 | 3 | ||
Bojkovice město | 16.03 | 16.04 | |||
Pitín zastávka | 16.08 | 16.09 | |||
Hostětín | 16.16 | 16.17 | |||
Slavičín | 16.22 | 16.23 | 3 | ||
Divnice | 16.27 | 16.27 | |||
Bohuslavice nad Vláří | 16.29 | 16.30 | 3 | ||
Popov | 16.35 | 16.35 | |||
Bylnice | 16.41 | 0.00 | 4 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2009 platí od 14.12.2008 do 12.12.2009.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci