Sp 1726 | |
Řazení vlaku: 842 + Bmx765 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Staré Město u Uherského Hradiště | 0.00 | 10.31 | 1/2 | ||
Uherské Hradiště | 10.37 | 10.39 | 4 | ||
Kunovice zastávka | 10.43 | 10.44 | |||
Ostrožská Nová Ves | 10.48 | 10.48 | 3 | ||
Uherský Ostroh | 10.52 | 10.53 | 2 | ||
Veselí nad Moravou | 10.58 | 11.00 | 2 | ||
Bzenec | 11.09 | 11.10 | 4 | ||
Vracov | 11.14 | 11.15 | |||
Kyjov zastávka | 11.23 | 11.24 | |||
Kyjov | 11.27 | 11.28 | 4 | ||
Nemotice | 11.41 | 11.42 | 4 | ||
Nesovice | 11.50 | 11.50 | 4 | ||
Bučovice | 11.57 | 11.58 | 3 | ||
Slavkov u Brna | 12.06 | 12.07 | 3 | ||
Brno hlavní nádraží | 12.33 | 0.00 | III |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2009 platí od 14.12.2008 do 12.12.2009.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci