Sp 1723 | |
Řazení vlaku: Bfbrdtn794 + Bdtn756 + 854 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Brno hlavní nádraží | 0.00 | 9.28 | III | ||
Slavkov u Brna | 9.53 | 9.54 | 2 | ||
Bučovice | 10.03 | 10.04 | 4 | ||
Nesovice | 10.10 | 10.10 | 3 | ||
Nemotice | 10.18 | 10.18 | 3 | ||
Kyjov | 10.31 | 10.32 | 5 | ||
Kyjov zastávka | 10.35 | 10.36 | |||
Vracov | 10.45 | 10.45 | |||
Bzenec | 10.49 | 10.50 | 5 | ||
Veselí nad Moravou | 10.59 | 11.01 | 2 | ||
Uherský Ostroh | 11.05 | 11.06 | 2 | ||
Ostrožská Nová Ves | 11.10 | 11.11 | 3 | ||
Kunovice zastávka | 11.15 | 11.15 | |||
Uherské Hradiště | 11.20 | 11.21 | 2 | ||
Staré Město u Uherského Hradiště | 11.28 | 0.00 | 1/2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2009 platí od 14.12.2008 do 12.12.2009.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci